חדש באתר

חדש באתר. 


 


חג השבועות - איך נבלה ? פרטים באזורים השונים.

שבוע הספר העברי 2017

לקרוא, לבלות, להנות 

שבוע הספר העברי יתקיים השנה בתאריכים 7-17 ביוני.

כמדי שנה יהפכו ירידי שבוע הספר לחנויות הספרים הגדולות במדינה, ויאפשרו לחובבי הקריאה ליהנות מאלפי כותרים, ישנים וחדשים, מאות דוכנים ושפע של אירועי תרבות לכל הגילאים- הצגות ילדים, הפעלות, יצירה, שעת סיפור ועוד. 

באי היריד יוכלו ליהנות ממגוון רחב של הנחות ומבצעים מיוחדים לשבוע הספר

 

"שבוע הספר העברי" ה-56 יתקיים השנה בתאריכים 7-17 ביוני בתל אביב (כיכר רבין), ירושלים (מתחם התחנה ובראשון לציון(במדרחוב). 

במשך עשרה ימים מציעים ירידי שבוע הספר אלפי כותרים חדשים ורבי מכר, לצד ספרים שכבר אינם נמצאים על המדפים בחנויות ושניתן למצוא רק בירידי שבוע הספר של התאחדות הוצאות הספרים בישראל 

בנוסף להיצע הרחב ולמחירים האטרקטיביים, מציעים ירידי שבוע הספר מגוון אירועי תרבות וחוויה לכל המשפחה ביניהם הצגות על פי ספרות מופת לילדים ונוער, פעילויות יצירה, שעות סיפור וומופעים מוסיקאליים

רשות הטבע והגנים: הטיולים המומלצים החודש:

חידון מדעי לילדים


אפליקציית התוכן המדעי הראשונה בעברית

אתם מתקשים לעזור לנכדים בשעורי הבית ובהכנה למבחנים? פורטל חדש יכול לעזור, מבלי שתצטרכו להסיע את הילדים למורים הפרטיים ובמחירים שווים לכל נפש:


בהצלחה!


מילים נרדפות.הציורים של מיכל ש. בת ה-14

אם הנכדים באים להתארח או אם אתם נוסעים אליהם וגמר לכם מאגר הסיפורים, הנה אתר שתוכלו לבלות שעות ביחד עם הנכדים, בהשמעת סיפורים מקסימים:
 מתנה מקורית , שימושית וזולה לכל נכד: קופסת כלים.


אתר הטיולים טבע ונופים בישראל (www.inature.co.il) מציע מידע על מגוון רחב של אתרי טיול וביקור בארץ, רובם לא בתשלום או בתשלום קטן. בין ההצעות ניתן למצוא פארקים בעיר ובטבע, חופי ים נהדרים, אתרי מורשת, מוזיאונים, האתר מציין לגבי רוב האתרים והמסלולים שבארץ האם הוא נגיש לנכים/ עגלות תינוק או לא. יש באתר גם מדור טיולי משפחות: http://www.inature.info/wiki/טיולי_משפחות
בו ניתן למצוא הצעות שונות לכל המשפחה המתאימות גם לילדים קטנים. 
בואו לטייל עם הנכדים!


פעילויות של רשות הטבע והגנים בכל הארץ:http://www.parks.org.il/News/Pages/sucot15.aspxכבר לא יודעים מה לעשות יום שלם עם הנכד? הנה רעיון:


בילוי נחמד עם נכד בן 3-4, גם מועיל בפיתוח מוטוריקה עדינה:על פי בקשת הגולשים, ריכזנו פעילויות על פי גילים.

לחצו על הכותרת המעניינת אתכם ותגיעו למדור המתאים.

Comments